Log in

Log ind med brugernavn og password. Er du medlem af Radikale Venstre, og er det første gang, du skal logge på hjemmesiden, eller kan du ikke huske dit kodeord, så vælg "glemt adgangskode", for at angive et kodeord. Dit brugernavn er din e-mailadresse.

Indtast dit radikale.dk brugernavn
Indtast din adgangskode
Presse
Webshop

Medarbejdere

Ann-Sophie Lemvigh

Kontorleder og politisk rådgiver for Morten Helveg

Tlf. +32 (2) 28 37683

ann-sophie.lemvigh@europarl.europa.eu

Ann-Sophie's picture
David Aurvig

Kommunikationschef

Tlf. 6162 3610

rvdava@ft.dk

David Aurvig's picture
Emil Sloth Andersen

Pressemedarbejder

Tlf. 6162 4987

rvemsa@ft.dk

rvemsa@ft.dk's picture
Eva Tingkær

Pressechef og personlig rådgiver

Tlf. 6162 4026

eva.tingkaer@ft.dk

eva.tingkaer@ft.dk's picture
Helle Bøye Christensen

Layout

Tlf. 3337 4778

rvhebc@ft.dk

rvhebc@ft.dk's picture
Jakob Møller Fjorbach Christensen

Særlig rådgiver

Tlf. 3337 4785

rvjafc@ft.dk

jakobmoellerfjordback's picture
Jens Gjesse Hansen

Digital medarbejder

Tlf. 61 62 54 97

jens.gjesse.hansen@ft.dk

jens.gjesse.hansen@ft.dk's picture
Johanne Guttmann Andersen

PA for Ida Auken

Tlf. 3337 4749

johanne.guttmann@ft.dk

johanne.guttmann@ft.dk's picture
John Bo Northroup

Organisationschef

Tlf. 3337 4753

rvjobn@ft.dk

johnbonorthroup's picture
Karoline Graulund Nøhr

Pressemedarbejder

Tlf. 6162 5464

rvkagn@ft.dk

rvkagn@ft.dk's picture
Lars Beer Nielsen

Sekretariatschef

Tlf. 61623019

lars.beer@ft.dk

lars.beer@ft.dk's picture
Lasse Bergholtz

Politisk medarbejder

Tlf. 6162 5449

Lasse.Bergholtz@ft.dk

lasse.bergholtz@ft.dk's picture
Lisbet Møller Nielsen

Politisk chef

Tlf. 3337 4789

rvlimn@ft.dk

lisbetmoellernielsen's picture
Lonnie Thelander

Personlig assistent

Tlf. 3337 4748

rvloht@ft.dk

rvloht's picture
Magnus Witt

PA for Sofie Carsten Nielsen

Tlf. 61623825

rvmawm@ft.dk

rvmawm@ft.dk's picture
Martin Pedersen

Bogholder

Tlf. 3337 4763

rvmape@ft.dk

rvmape@ft.dk's picture
Mehdi Ziade

Cheføkonom

Tlf. 3337 4777

rvmezi@ft.dk

mehdiziade's picture
Merle Strand Banggaard

Videoredaktør og rådgiver

Tlf. 3337 4770

merle.banggaard@ft.dk

merle.banggaard@ft.dk's picture
Morten Munch Jespersen

Politisk konsulent

Tlf. 6162 5203

morten.munch@ft.dk

morten.munch.jespersen's picture
Nicolai Bech Kofoed

Personlig assistent til Morten Helveg Petersen

Tlf. +3222847683

nicolai.kofoed@europarl.europa.eu

nicolai.kofoed@europarl.europa.eu's picture
Peter Parbo

Presse- og kommunikationsmedarbejder v/ Jens Rohde

Tlf. 61 62 48 28

rvpepj@ft.dk

rvpepj@ft.dk's picture
Rasmus Grønborg

Organisationskonsulent

Tlf. 33 37 47 58

rasmus.gronborg@ft.dk

rasmus.gronborg@ft.dk's picture
Regitze Josefina Løth

PA for Marianne Jelved

Tlf. 3337 4752

regitze.loth@ft.dk

regitze.loeth@hotmail.com's picture
Rikke Johan

Kontorleder og politisk rådgiver for Jens Rohde

Tlf. 40312667

rikke.johan@europarl.europa.eu

rikke.johan@europarl.europa.eu's picture
Ronja Lundberg Nielsen

Kampagnekonsulent

Tlf. 61 62 39 34

ronja.lundberg@ft.dk

ronja.lundberg@ft.dk's picture
Sally Toft Skak

Personlig assistent

Tlf. 3337 4788

sally.skak@ft.dk

sallyskak@hotmail.com's picture
Sandy Issaoui

Studentermedhjælp

sandy.Issaoui@ft.dk

sandy.issaoui@ft.dk's picture
Sara Gath

Studentermedhjælp

sara.gath@ft.dk

sara.gath@ft.dk's picture

Pages

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Få seneste nyt om radikal politik