Log in

Log ind med brugernavn og password. Er du medlem af Radikale Venstre, og er det første gang, du skal logge på hjemmesiden, eller kan du ikke huske dit kodeord, så vælg "glemt adgangskode", for at angive et kodeord. Dit brugernavn er din e-mailadresse.

Indtast dit radikale.dk brugernavn
Indtast din adgangskode
Presse
Webshop

Medarbejdere

Andreas Bang Hemmeth

Pressechef

Tlf. 6162 4026

rvanbh@ft.dk

andreasbanghemmeth's picture
Ann-Sophie Lemvigh

Kontorleder og politisk rådgiver for Morten Helveg

Tlf. +32 (2) 28 37683

ann-sophie.lemvigh@europarl.europa.eu

Ann-Sophie's picture
David Aurvig

Kommunikationschef

Tlf. 6162 3610

rvdava@ft.dk

David Aurvig's picture
Emil Sloth Andersen

Pressemedarbejder

Tlf. 6162 4987

rvemsa@ft.dk

rvemsa@ft.dk's picture
Helle Bøye Christensen

Layout

Tlf. 3337 4778

rvhebc@ft.dk

rvhebc@ft.dk's picture
Jakob Møller Fjorbach Christensen

Særlig rådgiver

Tlf. 3337 4785

rvjafc@ft.dk

jakobmoellerfjordback's picture
Johanne Guttmann Andersen

PA for Ida Auken

Tlf. 3337 4749

johanne.guttmann@ft.dk

johanne.guttmann@ft.dk's picture
John Bo Northroup

Organisationschef

Tlf. 3337 4753

rvjobn@ft.dk

johnbonorthroup's picture
Karoline Graulund Nøhr

Pressemedarbejder (barsel)

Tlf. 6162 5464

rvkagn@ft.dk

rvkagn@ft.dk's picture
Lars Beer Nielsen

Sekretariatschef

Tlf. 61623019

lars.beer@ft.dk

lars.beer@ft.dk's picture
Lasse Bergholtz

Digital medarbejder

Tlf. 6162 5449

Lasse.Bergholtz@ft.dk

lasse.bergholtz@ft.dk's picture
Lisbet Møller Nielsen

Politisk chefkonsulent (på barsel)

Tlf. 3337 4789

rvlimn@ft.dk

lisbetmoellernielsen's picture
Lonnie Thelander

Personlig assistent

Tlf. 3337 4748

rvloht@ft.dk

rvloht's picture
Magnus Witt

PA for Sofie Carsten Nielsen

Tlf. 61623825

rvmawm@ft.dk

rvmawm@ft.dk's picture
Martin Pedersen

Bogholder

Tlf. 3337 4763

rvmape@ft.dk

rvmape@ft.dk's picture
Mehdi Ziade

Cheføkonom

Tlf. 3337 4777

rvmezi@ft.dk

mehdiziade's picture
Merle Strand Banggaard

Videoproducer og redaktør

Tlf. 3337 4770

merle.banggaard@ft.dk

merle.banggaard@ft.dk's picture
Morten Munch Jespersen

Politisk konsulent

Tlf. 6162 5203

morten.munch@ft.dk

morten.munch.jespersen's picture
Nicolai Bech Kofoed

Politisk rådgiver for Morten Helveg Petersen

Tlf. +3222847683

nicolai.kofoed@europarl.europa.eu

nicolai.kofoed@europarl.europa.eu's picture
Peter Parbo

Presse- og kommunikationsmedarbejder v/ Jens Rohde

Tlf. 61 62 48 28

rvpepj@ft.dk

rvpepj@ft.dk's picture
Rasmus Grønborg

Organisationskonsulent

Tlf. 33 37 47 58

rasmus.gronborg@ft.dk

rasmus.gronborg@gmail.com's picture
Regitze Josefina Løth

PA for Lotte Rod

Tlf. 3337 4752

regitze.loth@ft.dk

regitze.loeth@hotmail.com's picture
Rikke Johan

Kontorleder og politisk rådgiver for Jens Rohde

Tlf. 40312667

rikke.johan@europarl.europa.eu

rikke.johan@europarl.europa.eu's picture
Sally Toft Skak

Personlig assistent

Tlf. 3337 4788

sally.skak@ft.dk

sallyskak@hotmail.com's picture
Sif Johanne Aagaard Sørensen

Organisations – og kampagneudvikler

Tlf. 3337 4762

rvsifs@ft.dk

sifjohanneaagaard's picture
Sophie-Amalie Nielsen

PA for Zenia Stampe

Tlf. 3337 4754

rvsoni@ft.dk

rvsoni@ft.dk's picture
Stina Hald

Webmaster

Tlf. 3337 4772

rvstha@ft.dk

stina.hald's picture
Svend Elberg Thomsen

Politik- og kampagneudvikler

Tlf. 33 37 47 60

svend.thomsen@ft.dk

svendethomsen@gmail.com's picture
Thomas Rohden

PA for Andreas Steenberg

Tlf. 61 62 44 20

thomas.rohden@ft.dk

lisesej1234's picture

Pages

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Få seneste nyt om radikal politik