Log in

Log ind med brugernavn og password. Er du medlem af Radikale Venstre, og er det første gang, du skal logge på hjemmesiden, eller kan du ikke huske dit kodeord, så vælg "glemt adgangskode", for at angive et kodeord. Dit brugernavn er din e-mailadresse.

Indtast dit radikale.dk brugernavn
Indtast din adgangskode
Presse
Webshop

Medarbejdere

Agathe Engell

PA for Jens Rohde

Tlf.

Agathe.Svarre.Engell@ft.dk

a_s_engell@hotmail.com's picture
Alexander Hegelund

PA for Stinus Lindgreen

Tlf. 6162 5974

Alexander.Hegelund@ft.dk

alexanderhegelund@gmail.com's picture
Anne Lund Udengaard

Politisk konsulent

Tlf. 3337 5205

anne.udengaard@ft.dk

anne.udengaard@outlook.dk's picture
Asbjørn Lindsø

Pressechef

Tlf. 6162 5673

asbjoern.lindsoe@ft.dk

asbjoern.lindsoe@ft.dk's picture
Ásta Helgadóttir

Stabschef og digital politisk rådgiver for Karen Melchior

astagudrun.helgadottir@europarl.europa.eu

astagudrun.helgadottir@europarl.europa.eu's picture
Christian Lautrup Ytting

PA for Kathrine Olldag

Tlf. 3337 4795

Christian.Lautrup.Ytting@ft.dk

Christian.Lautrup.Ytting@ft.dk's picture
David Aurvig

Kommunikationschef

Tlf. 6162 3610

rvdava@ft.dk

David Aurvig's picture
Emil Moselund Østergaard

PA for Martin Lidegaard

Tlf. 6162 5970

emil.oestergaard@ft.dk

emil.oestergaard@ft.dk's picture
Eva Tingkær

Souschef

Tlf. 6162 4026

eva.tingkaer@ft.dk

eva.tingkaer@ft.dk's picture
Fahad Saeed

Politisk kommunikationsrådgiver for Karen Melchior

fahad.saeed@europarl.europa.eu

fahad.saeed@europarl.europa.eu's picture
Hanne Rømer Neie

Medlemsadministrator

hanne.neie@ft.dk

hanne.neie@ft.dk's picture
Helle Bøye Christensen

Layout

Tlf. 3337 4778

rvhebc@ft.dk

rvhebc@ft.dk's picture
Jakob Møller Fjorbach Christensen

Strategisk rådgiver

Tlf. 3337 4785

rvjafc@ft.dk

jakobmoellerfjordback's picture
Jakob Skyggebjerg Kjær

PA for Nils Sjøberg

Tlf. 3337 4704

jakob.kjaer@ft.dk

jakob.kjaer@ft.dk's picture
Jens Gjesse Hansen

Digital medarbejder

Tlf. 61 62 54 97

jens.gjesse.hansen@ft.dk

jens.gjesse.hansen@ft.dk's picture
Jesper de Linde

PA for Marianne Jelved

Jesper.Linde@ft.dk

1997jesper's picture
John Bo Northroup

Organisationschef (barsel)

Tlf. 3337 4753

rvjobn@ft.dk

johnbonorthroup's picture
Karoline Graulund Nøhr

Pressemedarbejder

Tlf. 6162 5464

rvkagn@ft.dk

rvkagn@ft.dk's picture
Katrine Kildgaard

PA for Ida Auken

Tlf. 3337 4699

katrine.kildgaard@ft.dk

katrine.kildgaard@ft.dk's picture
Lars Beer Nielsen

Sekretariatschef

Tlf. 61623019

lars.beer@ft.dk

lars.beer@ft.dk's picture
Lisbet Møller Nielsen

Politisk chef

Tlf. 3337 4789

rvlimn@ft.dk

lisbetmoellernielsen's picture
Lonnie Thelander

PA for Morten Østergaard og gruppesekretær

Tlf. 3337 4748

rvloht@ft.dk

rvloht's picture
Lucas Baunsgaard

Kommunikationskonsulent

Lucas.Baunsgaard@ft.dk

Lucas.Baunsgaard@ft.dk's picture

Pages

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Få seneste nyt om radikal politik