Log in

Log ind med brugernavn og password. Er du medlem af Radikale Venstre, og er det første gang, du skal logge på hjemmesiden, eller kan du ikke huske dit kodeord, så vælg "glemt adgangskode", for at angive et kodeord. Dit brugernavn er din e-mailadresse.

Indtast dit radikale.dk brugernavn
Indtast din adgangskode
Presse
Webshop

Medarbejdere

Rikke Johan

Kontorleder og politisk rådgiver for Jens Rohde

Tlf. 40312667

rikke.johan@europarl.europa.eu

rikke.johan@europarl.europa.eu's picture
Ronja Lundberg Nielsen

Kampagnekonsulent

Tlf. 61 62 39 34

ronja.lundberg@ft.dk

ronja.lundberg@ft.dk's picture
Sally Toft Skak

Personlig assistent

Tlf. 3337 4788

sally.skak@ft.dk

sallyskak@hotmail.com's picture
Sandy Issaoui

Studentermedhjælp

sandy.Issaoui@ft.dk

sandy.issaoui@ft.dk's picture
Sara Gath

Studentermedhjælp

sara.gath@ft.dk

sara.gath@ft.dk's picture
Shireen Hassan Laftah

Semesterpraktikant

Tlf.

rvshhl@ft.dk

Shilaft@gmail.com's picture
Sif Johanne Aagaard Sørensen

Organisations – og kampagneudvikler

Tlf. 3337 4762

rvsifs@ft.dk

sifjohanneaagaard's picture
Signe Nissen Pedersen

PA for Andreas Steenberg

signe.nissen@ft.dk

signe.nissen.pedersen@gmail.com's picture
Sophie-Amalie Nielsen

PA for Zenia Stampe

Tlf. 3337 4754

rvsoni@ft.dk

rvsoni@ft.dk's picture
Stina Hald

Webmaster

Tlf. 3337 4772

rvstha@ft.dk

stina.hald's picture
Svend Elberg Thomsen

Politik- og kampagneudvikler

Tlf. 61 62 54 83

svend.thomsen@ft.dk

svendethomsen@gmail.com's picture
Thomas Søie Hansen

Presserådgiver

Tlf. 61624722

rvthsh@ft.dk

rvthsh@ft.dk's picture

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Få seneste nyt om radikal politik