Log in

Log ind med brugernavn og password. Er du medlem af Radikale Venstre, og er det første gang, du skal logge på hjemmesiden, eller kan du ikke huske dit kodeord, så vælg "glemt adgangskode", for at angive et kodeord. Dit brugernavn er din e-mailadresse.

Indtast dit radikale.dk brugernavn
Indtast din adgangskode
Presse
Webshop

Medarbejdere

Magnus Lund Nielsen

EP-presserådgiver, Karen Melchior

magnuslund.nielsen@europarl.europa.eu

magnuslund.nielsen@europarl.europa.eu's picture
Magnus Witt

PA for Sofie Carsten Nielsen

Tlf. 61623825

rvmawm@ft.dk

rvmawm@ft.dk's picture
Maja Rimer

Kampagnemedarbejder

Tlf. 6162 5594

majarimer@ft.dk

majarimer@ft.dk's picture
Marie de Stoppelar

Politisk konsulent

rvmast@ft.dk

rvmast@ft.dk's picture
Martin Pedersen

Bogholder

Tlf. 3337 4763

rvmape@ft.dk

rvmape@ft.dk's picture
Mikkel Kelstrup

Politisk rådgiver for Morten Helveg Petersen

mikkel.kelstrup@ep.europa.eu

mikkel.kelstrup@ep.europa.eu's picture
Nana HE

Administrativ assistent og politisk rådgiver for Karen Melchior

nana.he@europarl.europa.eu

nana.he@europarl.europa.eu's picture
Philip Rosenholm

PA for Kristian Hegaard

Tlf. 6162 5995

rvphro@ft.dk

philipsrosenholm@hotmail.com's picture
Rasmus Grønborg

Vikarierende organisationschef

Tlf. 61 62 38 38

rasmus.gronborg@ft.dk

rasmus.gronborg@ft.dk's picture
Rikke Johan

Politisk konsulent

Tlf. 6162 5665

Rikke.Johan@ft.dk

rikke.johan@ft.dk's picture
Sabine Dybdahl Christoffersen

PA for Anne Sophie Callesen

Tlf. 6162 5305

sabine.christoffersen@ft.dk

sabine.christoffersen@ft.dk's picture
Severin Bentsen

PA for Rasmus Helveg Petersen

Tlf. 3337 5299

severin.bentsen@ft.dk

severin.bentsen@ft.dk's picture
Signe Nissen Pedersen

PA for Andreas Steenberg

Tlf. 33374739

signe.nissen@ft.dk

signe.nissen.pedersen@gmail.com's picture
Sille Alstrup Yrt

Semesterpraktikant

sille.yrt@ft.dk

sille.yrt@ft.dk's picture
Sofie Råberg Mikkelsen

PA for Katrine Robsøe

Tlf. 3337 5500

Sofie.Mikkelsen@ft.dk

Sofie.Mikkelsen@ft.dk's picture
Sophie-Amalie Nielsen

PA for Zenia Stampe

Tlf. 3337 4754

rvsoni@ft.dk

rvsoni@ft.dk's picture
Stina Hald

På barsel

Tlf. 3337 4772

rvstha@ft.dk

stina.hald's picture
Svend Elberg Thomsen

Politisk konsulent

Tlf. 61 62 54 83

svend.thomsen@ft.dk

svendethomsen@gmail.com's picture
Xenia Due

Studentermedhjælp

xenia.due@ft.dk

xenia.due@ft.dk's picture

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Få seneste nyt om radikal politik