Log in

Log ind med brugernavn og password. Er du medlem af Radikale Venstre, og er det første gang, du skal logge på hjemmesiden, eller kan du ikke huske dit kodeord, så vælg "glemt adgangskode", for at angive et kodeord. Dit brugernavn er din e-mailadresse.

Indtast dit radikale.dk brugernavn
Indtast din adgangskode
Presse
Webshop

Medarbejdere

Ronja Lundberg Nielsen

Kampagnekonsulent

Tlf. 61 62 39 34

ronja.lundberg@ft.dk

ronja.lundberg@ft.dk's picture
Sally Toft Skak

Personlig assistent

Tlf. 3337 4788

sally.skak@ft.dk

sallyskak@hotmail.com's picture
Sandy Issaoui

Organisationskonsulent

sandy.Issaoui@ft.dk

sandy.issaoui@ft.dk's picture
Sara Gath

Politisk konsulent

sara.gath@ft.dk

sara.gath@ft.dk's picture
Sif Flor Jensen

PA for Ida Auken

Tlf. 3337 4741

sif.jensen@ft.dk

sif-flor@hotmail.com's picture
Sif Johanne Aagaard Sørensen

Organisations – og kampagneudvikler

Tlf. 3337 4762

rvsifs@ft.dk

sifjohanneaagaard's picture
Signe Nissen Pedersen

PA for Andreas Steenberg

signe.nissen@ft.dk

signe.nissen.pedersen@gmail.com's picture
Sophie-Amalie Nielsen

PA for Zenia Stampe

Tlf. 3337 4754

rvsoni@ft.dk

rvsoni@ft.dk's picture
Stina Hald

Digital projektleder

Tlf. 3337 4772

rvstha@ft.dk

stina.hald's picture
Svend Elberg Thomsen

Politik- og kampagneudvikler

Tlf. 61 62 54 83

svend.thomsen@ft.dk

svendethomsen@gmail.com's picture
Thomas Søie Hansen

Presserådgiver

Tlf. 61624722

rvthsh@ft.dk

rvthsh@ft.dk's picture

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Få seneste nyt om radikal politik