Log in

Log ind med brugernavn og password. Er du medlem af Radikale Venstre, og er det første gang, du skal logge på hjemmesiden, eller kan du ikke huske dit kodeord, så vælg "glemt adgangskode", for at angive et kodeord. Dit brugernavn er din e-mailadresse.

Indtast dit radikale.dk brugernavn
Indtast din adgangskode
Presse
Webshop

Alle

Bo Normander

Civilingeniør, Ph.D.

Tlf. 20 87 19 33

bo@normander.dk

Bo Nygaard Larsen

Journalist

Tlf. 40762151

bonygaardlarsen@me.com

bonygaardlarsen@me.com's picture
Bo Strøm Blynning

Uddeler

Tlf. 27146244

blynning@icloud.com

blynning@icloud.com's picture
Børge Frank Koch

Videncenterchef

Tlf. 74522066

bfko@ucsyd.dk

Børge Koch's picture
Camilla Kampmann

Executive i IT industrien og bestyrelsesmedlem

Tlf. 49763636, 22720840

camilla.kampmann@yahoo.dk, camilla.kampmann@yahoo.dk, camilla.kampmann@yahoo.dk

camilla.kampmann@yahoo.dk's picture
Camilla Thorgaard

evalueringskonsulent

Tlf. 31193637

cthorgaard@hotmail.com

cthorgaard@hotmail.com's picture
Casper Hedegaard

Byrådsmedlem og folketingskandidat, Mariagerfjord

Tlf. 26 29 31 13

casperkhedegaard@gmail.com

vnj64y's picture
Celli Shenar

Selvstændig - Online marketing

Tlf. 31 22 22 38

celli@shenar.dk

celli@shenar.dk's picture
Charlotte Burgess

International Officer for Radikale Venstre

Tlf. 33 23 88 63

charlotte.burgess1911@gmail.com

Mitradikale's picture
Charlotte Elisabeth Fischer

Leder af CONCITO Bæredygtigt Erhverv

fischerduffus@gmail.com

fischerduffus@gmail.com's picture
Christian Halling

Bestyrelsesmedlem Greve-Solrød Radikale Venstre

chrilusty@live.dk

chrilusty@live.dk's picture
Christian Holm Donatzky

Selvstændig

Tlf. 28 49 44 35

christian@donatzky.dk

donatzky's picture
Christian Hougaard-Jakobsen

Forstander

Tlf. 27631633

cj@mse.dk

Christian Lautrup Ytting

PA for Kathrine Olldag

Tlf. 3337 4795

Christian.Lautrup.Ytting@ft.dk

Christian.Lautrup.Ytting@ft.dk's picture
Christian Møller

Redaktør

Tlf. 30741958

liljevej16@gmail.com

Christian Møller's picture
Christian Stavad

Film og Tv producent

Tlf. 52 52 73 45

chrstavad@hotmail.com

chrstavad@hotmail.com's picture
Christina Thorholm

konsulent

Tlf. 60703380

chrt@hillerod.dk

chrt@hillerod.dk's picture
Christopher Røhl Andersen

PhD-studerende i fysik

Tlf. 28 86 20 72

Christopher.Roehl.Andersen@gmail.com

Christopher.Roehl.Andersen@gmail.com's picture

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Få seneste nyt om radikal politik